Aktuelle nybygg av lokaler/kontor/skoler/sykehus/hotell etc. i Røyrvik - Raarvihke
Akkurat nå finnes det dessverre ingen prosjekter i Røyrvik - Raarvihke som matcher valget ditt, men ettersom databasen vår oppdateres jevnlig kan det dukke opp et prosjekt når som helst.
Mens du venter kan du enten melde din interesse til oss i skjemaet ved siden av, eller gå videre til resten av fylkets prosjekter som du kan se noen eksempler på nedenfor.
Nybygg av utleieenheter, servicebygg, adkomstveg og parkering på Hitra
Gnr/bnr 15/1 m fl. Forslag til detaljregulering for Stakkvika, gnr 15, bnr 1 m fl innebærer en utvidelse av dagens reguleringsplan for Stakkvika slik at den omfatter hele dagens marina. Innenfor formålet tilrettelegges det for bygging av to nye utleieenheter, et servicebygg, adkomstveg og parkering. Utleieenhetene skal ha samme utforming som eksisterende bygg, hver med grunnflate ca. 70 m² BYA og servicebygget skal ha grunnflate på ca. 70 m² BYA.
Nybygg av friluftsavdeling for barnehage ved oppvekstsenter i Hitra kommune
Friluftsavdelingen skal plasseres nord-østfra eksisterende Barman oppvekstsenter over samme eiendom (Gnr.11/Bnr.22).
Friluftsavdeling «A» er dimensjonert for en storbarnsavdeling (over 3 år) med maks 24 barn og 4 ansatte. Fellesområdet skal dimensjoneres for 48 storbarn og 8 ansatte. Friluftsavdeling «B» skal være identisk til friluftsavdeling «A».
Se andre prosjekter i Trøndelag fylke ved å klikke her.
Vil du vite mer om disse prosjektene? Kontakt oss i dag!
Vi gir det et innblikk i hvilke muligheter som finnes i landets største prosjektdatabase og har den mest omfattende overvåkningen av prosjektmarkedet.